Młodzicy » III liga | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 11 |
dzisiaj: 32, wczoraj: 91
ogółem: 1 120 901
statystyki szczegółowe
Od piątku do niedzieli zawodnicy Górnika Zabrze uczestniczyli w II Ogólnopolskim Turnieju Football Arena CUP który odbył się w Szczecinie.
Grupa „A” /boisko –A/ | WYNIK | Grupa „B” /boisko –B/ | WYNIK | ||||
Legia Warszawa – Górnik Zabrze | 7:1 | Lech Poznań – Polonia Warszawa | 3:1 | ||||
Pogoń I Szczecin – Gedania Gdańsk | 5:2 | Zagłębie Sosnowiec – Śląsk Wrocław | 0:7 | ||||
Zawisza Bydgoszcz – Cracovia Kraków | 2:0 | AP Kotwica Kołobrzeg – Pogoń II Szczecin | 3:1 | ||||
Legia Warszawa – Pogoń I Szczecin | 1:3 | Lech Poznań – Zagłębie Sosnowiec | 7:1 | ||||
Górnik Zabrze – Gedania Gdańsk | 7:0 | Polonia Warszawa – Śląsk Wrocław | 2:2 | ||||
Pogoń I Szczecin – Cracovia Kraków | 8:0 | Zagłębie Sosnowiec – Pogoń II Szczecin | 2:2 | ||||
Legia Warszawa – Zawisza Bydgoszcz | 6:2 | Lech Poznań – AP Kotwica Kołobrzeg | 5:3 | ||||
Górnik Zabrze – Cracovia Kraków | 5:1 | Polonia Warszawa – Pogoń II Szczecin | 3:0 | ||||
Legia Warszawa – Gedania Gdańsk | 0:3 | Lech Poznań – Śląsk Wrocław | 1:2 | ||||
Pogoń I Szczecin – Zawisza Bydgoszcz | 6:2 | Zagłębie Sosnowiec -AP Kotwica Kołobrzeg | 0:8 | ||||
Gedania Gdańsk – Cracovia Kraków | 2:2 | Śląsk Wrocław – Pogoń II Szczecin | 6:1 | ||||
Górnik Zabrze – Pogoń I Szczecin | 3:6 | Polonia Warszawa -Zagłębie Sosnowiec | 3:0 | ||||
Gedania Gdańsk – Zawisza Bydgoszcz | 1:4 | Śląsk Wrocław – AP Kotwica Kołobrzeg | 4:3 | ||||
Legia Warszawa – Cracovia Kraków | 3:0 | Lech Poznań – Pogoń II Szczecin | 5:0 | ||||
Górnik Zabrze – Zawisza Bydgoszcz | 3:2 | Polonia Warszawa – AP Kotwica Kołobrzeg | 0:1 | ||||
LIGA MISTRZÓW
PÓŁFINAŁY
BOISKO 1 – POGOŃ I SZCZECIN – LECH POZNAŃ 5:4
BOISKO 2 – ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA 4:2
MECZ O 3 MIEJSCE
LECH POZNAŃ – LEGIA WARSZAWA 5:2
FINAŁ
POGOŃ I SZCZECIN – ŚLĄSK WROCŁAW 0:3
LIGA EUROPEJSKA
PÓŁFINAŁY
BOISKO 1 – GÓRNIK ZABRZE – POLONIA WARSZAWA 0:1
BOISKO 2 – ZAWISZA BYDGOSZCZ – KOTWICA KOŁOBRZEG 2:4
MECZO 3 MIEJSCE
GÓRNIK ZABRZE – ZAWISZA BYDGOSZCZ 0:2
FINAŁ
POLONIA WARSZAWA – KOTWICA KOŁOBRZEG 3:5
EKSTRAKLASA
PÓŁFINAŁY
BOISKO 1 – GEDANIA GDAŃSK – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:4
BOISKO 2 – POGOŃ II SZCZECIN – CRACOVIA KRAKÓW 6:3
MECZ O 3 MIEJSCE
GEDANIA GDAŃSK – CRACOVIA KRAKÓW 3:1
FINAŁ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – POGOŃ II SZCZECIN 3:1